A Columbia férfi grafikus póló Omni-Freeze™ ZERO technológiával egy könnyű, funkcionális póló, amely ideális futáshoz, túrázáshoz és nyári tevékenységekhez melegben.
Termékleírás
Ez a férfi Columbia grafikus póló klasszikus szabást ötvöz modern technológiákkal a maximális kényelemért meleg időben. Tökéletesen alkalmas terepfutásra, gyors túrázásra, hegyi kirándulásokra és egyéb nyári tevékenységekre, ahol értékelni fogja az anyag könnyedségét és légáteresztő képességét.
Az Omni-Freeze™ ZERO technológia izzadság által aktivált kék gyűrűket használ hűsítő polimerrel, amelyek nedvességgel érintkezve elősegítik a párolgást és kellemes hűsítő hatást keltenek. Ennek köszönhetően magasabb hőmérsékleten is megőrizheti a frissesség és a komfort érzetét.
Az Omni-Wick™ technológiával készült anyag hatékonyan elvezeti a bőrről a verejtéket a szövet felületére, ahol gyorsan elpárolog. Az Omni-Wick™ oldalsó panelek emellett növelik a szellőzést és hozzájárulnak a közvetlenül a testen érezhető gyorsan száradó kényelemhez, így teljes mértékben a teljesítményre koncentrálhat.
Fő tulajdonságok:
- Omni-Freeze™ ZERO technológia izzadság által aktivált hűtő hatással
- Omni-Wick™ anyag az effektív nedvességelvezetésért és gyors száradásért
- Omni-Wick™ oldalsó panelek a jobb szellőzésért terhelés alatt
- könnyű és légáteresztő anyag, amely alkalmas meleg körülményekhez
- grafikus, kerek nyakkivágású dizájn
- alkalmas terepfutáshoz, gyors túrázáshoz, hegyi túrázáshoz és egyéb nyári tevékenységekhez
Paraméterek
- Márka
- Columbia
- Termékcsalád
- Cool Hike
- Rendeltetés
- Férfi
- Méret
- M / L / XL / XXL
- Ruha anyaga
- Poliészter / Újrahasznosított poliészter
- Aktivitás szerint
- városi / túra
- Minta
- Mintával
- Szín
- fehér / fekete / világoskék / szürke
- Gyártó színmegnevezése
- Black, Scripted Peaks / City Grey, Scripted Peaks / Marine Light, Scripted Peaks / White, Scripted Peaks
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- EAN kódszám
A gyártóról
A Columbia Sportswear Company mér több mint 80 éve (1938 óta) jelen van a különféle outdoor felszerelések gyártásában azok számára, akik élvezni akarják a vadon csodáját a Csendes-óceán északnyugati részén és messze azon túl is. Gert Boyle (* 1924) közel 50 éve a cég vezére, kemény személyisége nagyban segítette a Columbia elterjedését a világ vezető sporteszköz-márkái között. Leginkább cipőiről ismert.
Termékcsalád Columbia Cool Hike
További alternatívák
Hasonló termékhez kattintson ide
- Férfi ruházat
- Férfi városi és szabadidő pólók
- Fekete pólók
- Stílusos felsők
- Rövid ujjú pólók
- Modern felsők
- Nyári ruhák
- Legkedveltebb Columbia termékcsaládok
- Kint lenni jó
- Túraruházat
- Férfi rövid ujjú pólók
- Férfi rövid ujjú pólók Columbia
- Férfi pólók és ingek
- Férfi pólók és ingek Columbia
- Férfi ruházat
- Férfi ruházat Columbia
- Felszerelések kiránduláshoz
- Bestsellerek - Pólók
- Columbia pólók
- OUT10
- OUT10 Columbia
- Bestsellerek - Ruházat
- Columbia ruházat
- Bestsellerek
- Aktivitások
- Kampányok























































































Megbízható bolt
Értékelések és vélemények 100%
Vásárlói vélemény
6. május 2026
(Gépi fordítás)