Aku Arriba II GTX W
Női cipő
Fényképek


Nincs raktáron
A termék alternatívái
Termékleírás
Könnyű, több terepen is használható bakancs, amely a legjobb viselési kényelem érdekében bőr és textil kombinációjával készült. A Gore-Tex membránnak köszönhetően a csizma teljesen vízálló. A talp a jól bevált Vibramból készült.
IMS - INTERNAL MIDSOLE SYSTEM Az AKU cipők talpbetétje úgy készült, hogy tökéletes alakot tartson a láb alatt. A cipő belsejében lévő lábat kemény körülmények között megvédi a csúszástól oldalirányban és hosszirányban egyaránt. Természetesen az anyagot a lehető legjobb ütéscsillapítás érdekében használják.
IMS2 - a külső és a belső talpbetét összekötése egy vastagabb, formázott EVA- vagy PU-anyagból készült középtalppal. Ennek a rendszernek a célja, hogy tökéletesen elnyelje a pedálozás során keletkező lökéseket, miközben jó tapadásszabályozást biztosít. A maximális viselési kényelem fenntartása biztosított.
A megfelelő cipőméret kiválasztása
AKU cipőmérettáblázat
Paraméterek
- Márka
-
Aku
- AKU Italia srl,
- Via Schiavonesca Priula, 65, 31044 Montebelluna TV, Itálie
- akuitalia@pec.it
- https://www.aku.com/en-eu
- Rendeltetés
- Női
- Súly (g/pár)
- 390 g
- Cipőfelső (h)
- Kůže / 3D AIR MESH 1,6 mm / GORE-TEX®
-
Cipőtalp (h)
A cipőtalp tompítja a láb ütődését.
- VIBRAM® S368 MULTI
- Membrán
- GORE-TEX®
- Aktivitás szerint
- sport / túra
-
Cipőmembrán
Ez egy porózus réteg, amely a külső anyag és a bélés között helyezkedik el. A piacon számos különböző membrán található, de elsődleges jellemzőjük a fokozott vízbehatolással szembeni ellenállás és lehetőség szerint részleges páraáteresztő képesség.
- Gore-Tex
-
A cipő szélessége
Standard – univerzális választás mindennapi viselethez, sporthoz és túrázáshoz. A legtöbb ember számára alkalmas, akiknek nincs különleges igényük a cipő szélességét illetően.
Wide – azoknak ajánlott, akik kényelmet és bővebb szabást szeretnének, miközben megtartanák a megfelelő alátámasztást és párnázottságot. Ezeket a modelleket keresik például olyanok is, akik lábdeformitással (pl. bütyök – hallux valgus), magas lábfejjel, cukorbetegséggel élnek, vagy keringési problémákkal küzdenek.
Barefoot – azoknak, akik maximális mozgásszabadságra vágynak, szeretnék erősíteni a láb izmait, és érezni a talaj egyenetlenségeit. Kiváló a természetes járáshoz, azonban fokozatos hozzászokást igényel.
- Standard
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- 76004509
Kapcsolódó 1
A gyártóról
AKU – Galliana Bordina által alapított olasz cég, mely kis műhelyekből nőtte ki magát elismert nagy gyártóvá a cipőkészítés terén. Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik a kiváló minőségű tervezés és gyártás területén. A trekking és outdoor AKU cipők a magashegyi túrázástól az egyszerű szabadiős tevékenységekig mindenhol helytállnak.

























Megbízható bolt