ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Meindl Wet Proof 275ml

Impregnáló

Kiárusítva

Sajnáljuk, de a(z) Wet Proof 275ml termék jelenleg elfogyott. Nézze meg alább a hasonló, raktáron lévő termékeket.

Fényképek

Impregnálás Meindl Wet Proof 275ml

Nincs raktáron

A termék alternatívái

Termékleírás

A német Meindl gyártó Wet Proof egy spray impregnálás, amely minden típusú bőr, velúr és textil lábbelihez alkalmas. Megvédi a cipőt a víztől és a szennyeződésektől, és rendszeres használatával meghosszabbítja az élettartamát. Nem táplálja a bőrt, csak átitatja.

A Wet Proof impregnálás fő előnyei:

  • minden típusú bőr, velúr és szövet lábbelihez
  • könnyű felhordás permetezéssel
  • víz- és szennyeződésállóság
Paraméterek
Márka
Meindl
  • Lukas Meindl GmbH & Co. KG
  • Lukas Meindl Straße 5–9 83417 Kirchanschöring · Germany
  • shoes@meindl.de
  • https://meindl.de/
Edény űrtartalma
275 ml
Garancia
24 hónap
EAN kódszám
4056284422843
Értékelések és vélemények 100%

Vásárlói vélemény

5. június 2022

(Gépi fordítás)

A gyártóról

Meindl egy német, családi cég amelyik az egyik legnagyobb játékos a cipők piacán. A márka már a 17. században úttörővé vált, a híres cipésznek, Petrus Meindlnek köszönhetően. Mindig is nagy hangsúlyt fektettek a kidolgozásra és a felhasznált anyagokra. Meindl gyártási folyamatának lényege a megbízható kézi munka, amely megkerülhetetlen.

1975 óta a Meindl cég 7 kategóriába osztja portfólióját a könnyebb tájékozódás érdekében. A cég már több éve újabb és újabb elismeréseket gyűjt be.

 

 

További információ a gyártóról