Julbo Montebianco 2 Sp4 2022
Napszemüveg
Fényképek


Nincs raktáron
A termék alternatívái
Termékleírás
A Julbo Montebianco 2 SP4 napszemüveg elegánsan kíséri Önt, amikor a tájat csodálja. Az új változat modernebb stílusú, amely hangsúlyozza a sportosságát és dinamizmusát. A szemüvegek felhasználási területei széles skálán mozognak. Ami a kényelmet illeti, a Grip Tech és az orr csúszásgátló híd gondoskodik róla.
Alkalmasak szabadtéri sporttevékenységekhez, és elegáns kialakításuknak köszönhetően a városban is használhatja őket. A szemüveg Spectre 4 polikarbonát lencsékkel rendelkezik, amelyek hatékonyan szűrik a napfényt, és biztosítják a szemed számára a szükséges megkönnyebbülést. A Montebianco SP4 védőszemüveg oldalsó pajzsai eltávolíthatók, és a védőszemüveg egy normál munkanap során is használható. A szemüveg speciálisan a közepes méretű archoz van kialakítva, és jól illeszkedik az orrhoz. A lábak végei speciálisan úgy vannak beállítva, hogy ne akadjanak bele a hajba. Ha aggódsz, hogy elveszíted a szemüveged, értékelni fogod a nyakpánt rögzítő lyukakat.
A védőszemüvegek csúcsminőségű Spectron 4 polikarbonát lencsékkel vannak felszerelve, amelyek 100%-os védelmet nyújtanak az UVA (a szem idő előtti öregedése), az UVB (a szaruhártya roncsolása) és az UVC (a legerősebb UV-sugárzás, végzetes következményekkel járhat a szervezetre) ellen.
A Julbo Montebianco 2 Sp4 fő előnyei:
- modernebb és dinamikusabb megjelenés
- nagyszerű napfény lefedettség
- könnyű és nagyon tartós
- csúszásgátló híd az orron
- ergonomikus profil a jó tartásért az arcon
- közepes méretű arcra formázva
- spectre 4 polikarbonát szemüveg
- polikarbonát üveg (4. kategória)
- fényáteresztés (VLT-láthatósági fényáteresztés) : 5%
- levehető oldalfalak
- ívelt lábak Grip Tech technológiával
- lyukak a nyakláncokhoz
- szilikon nyakpánt mellékelve
- fényáteresztő képesség: 5%
- lencse anyaga: polikarbonát
A Montebianco szemüvegek bevezetése:
Paraméterek
- Márka
- Julbo
- Rendeltetés
- Férfi / Női
- Méret
- UNI
- Súly
- 28 g
- Keret anyaga
- plast
- Aktivitás szerint
- sífutó
-
Polarizált
A polárszűrő jelentősen csökkenti a nemkívánatos a tükröződéseket (vízszint, hó, üveg, nedves aszfalt), miközben élesíti és javítja a színspektrum érzékelhetőségét.
- Igen
- 100%-os UV-védelem
- Igen
- Garancia
- 24 hónap
A gyártóról
A Julbo cég 1888-ban alakult a Jura hegység lábánál fekvő francia faluban, Longchaumoisban. Itt kezdődött el egyedi napszemüvegeiket gyártása. Azóta a Julbo szinonímájává vált a minőségnek és a folyamatos fejlődésnek. A fejlesztőiknek és tervezőiknek közvetlen kapcsolata révén a hegyekkel, tapasztalataikat elsőkézből tudják felhasznosítani a fejlesztése és gyártás során.

























Megbízható bolt