A termék alternatívái
Termékleírás
A Beal LT190 zseblámpa és az asztali lámpa egyedülálló kombinációja a kihúzható diffúzornak köszönhetően okos megoldás a hátizsákban lévő hely kihasználására. A zseblámpa 3 teljesítménymódot kínál, amelyek segítségével könnyen kiválaszthatja a fényerőt az aktuális körülményeknek megfelelően. A fényszóró kiterjesztésével asztali vagy függőlámpát kapunk. Az elemeket nem tartalmazza.
A Beal LT190 zseblámpa fő előnyei:
Akkumulátorok:
- az üzemmódok közötti váltás egyszerű és intuitív.
- az erős LED-ek kiegészítő reflektorral fókuszált, messzire ható fénysugarat biztosítanak. A zseblámpa további fénymódokat is kínál az akkumulátor energiájának megtakarítása érdekében.
- fényerősség: max/eco 190/7 lumen
- hatótávolság: max/eco 150/10 m
- akkumulátor élettartama: max/eco 40/230 h
Lámpás:
- a diffúzor pozíciójának változtatásával könnyen elérhető a 360°-os egyenletes fényeloszlás. Ebben a helyzetben a lámpát fel lehet állítani vagy a pántnál fogva fel lehet akasztani, például egy sátorban. a stabilitást 3 behúzható láb segíti.
- fényerősség: max/eco 190/7 lumen
- kúp átmérő: max/eco 10/1,5 m
- akkumulátor élettartama: max/eco 40/230 h
Paraméterek
- Márka
-
Beal
- BEAL
- rue Rabelais 2, Vienne, 38200 France
- contact@beal-planet.com
- https://www.beal-planet.com
- Súly
- 241 g
- Elemek száma
- 4
- Elem típusa
- AA
- Üzemidő (lámpa)
- 230 h
- Fényáram
- 190 lm
-
Víz elleni védettség mértéke
Védettség mértéke IPx0 (nincs védelem)-től, IPx8 (legmagasabb védelem)-ig. IP = International Protection (Nemzetközi Védettségjelölés). Egy műszaki berendezés áramköreit védő tok (készülékház) környezeti behatások elleni védettségét jelzik vele. Az első számjegy a szilárd anyagok, a második a vízzel szembeni védelemre, az esetleges harmadik a szilárdságra vonatkozik. A védettségi érték hiányát gyakran X betűvel jelzik.
- IPx4-Fröccsenő víz ellen védett minden irányból
- Maximális üzemidő
- 100-200 h
- Lámpa anyaga
- Műanyag
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- 76002374
A gyártóról
A Beal márka már több mint 30 éve gyárt hegymászó, munka és speciális köteleket a mentőerők és a hadsereg számára. A folyamatos fejlesztések és a világ vezető mászóival történő eggyütműködésnek köszönhető tesztelések révén a Beal világvezető márkává nőtte ki magát. A piacon hosszú évek óta hajtóerőnek számító Beal, elsőként vesz részt az innovációkban, mint pl. a Program System (a kötél szerkezetének erősítése a végeken a és a nagyobb igénybevételnek kitett részeken), az első valóban univerzális kötél, vagyis a Joker valamint az elektromos csippel ellátott kötelek megalkotása.



















Megbízható bolt
Értékelések és vélemények 100%
Vásárlói vélemény
10. június 2019
(Gépi fordítás)