ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Outwell Touring Shelter Air

Felfújható árnyékoló

Kiárusítva

Sajnáljuk, de a(z) Touring Shelter Air termék jelenleg elfogyott. Nézze meg alább a hasonló, raktáron lévő termékeket.

Fényképek

Outwell Touring Shelter Air felfújható árnyékoló szürke Grey

Nincs raktáron

A termék alternatívái

Termékleírás

A dán Outwell márkájú Touring Shelter Air árnyékoló ideális választás kempingezéshez, akár lakókocsival, lakóaitóval vagy autóval utazik. Ez az árnyékoló megvéd a naptól, esőtől és széltől.

A felfújható szerkezet az One Air Systemből áll, amely egyetlen szelepen keresztül fújja fel a teljes sátrat. Az egyszerű és gyors felfújást a csomagban található kézi pumpa biztosítja. Az árnyékoló palástja vízálló Outtex® 4000 Select anyagból készült, amely rossz időjárás esetén is védelmet nyújt. Az oldalfalakon nagyméretű, sötétített ablakok vannak, amelyek elegendő fényt biztosítanak az ponyva alatt. A falak oldalra gördíthetők és szükség esetén feltekerhetők.

Az árnyékolóhoz 175-200 cm magas autó csatlakoztatható. Az autó és az elősátor közötti kapcsolat a Dual Beading rendszernek köszönhetően jön létre, ahol két 5 és 7 mm széles kédervég áll rendelkezésre.

Az árnyékoló fel van szerelve a Hooktrack rendszerrel, amely lehetővé teszi könnyű tárgyak (1,5 kg teherbírású), kábelek és lámpák rögzítését az előre elkészített "sínekre". Fényvisszaverő zsinórok és egy praktikus hordtáska is jár hozzá. A külső ponyva Fire Retardant technológiával készült, amely eliminálja a tűz következményeit.

Gyors felépítésének és könnyű súlyának köszönhetően az árnyékoló ideális rövid éjszakai megállókhoz az utazások során.

A sátorhoz külön megvásárolhatók az Air Repair pót-légkamrák, amelyek segítségével a sérült kamrákat könnyen és gyorsan kicserélheti. A sátor kompatibilis az Air Repair - Air Repair - Tube kit E (sárga) készlettel.

Fő tulajdonságok:

  • felfújható szerkezet: One Air System
  • 175-200 cm magas lakókocsihoz alkalmas árnyékoló
  • a járműhöz való csatlakozás 5 vagy 7 mm-es kéder sínekkel
  • Hooktrack System felfüggesztő rendszer
  • aláragasztott varratok
  • fényvisszaverő kötelek
  • hordozótáska a csomagolás részeként
  • kézi szivattyú a csomagolás része

Paraméterek:

  • ponyva: Outtex® 4000 Select (100% poliészter, ragasztott varratok, Fire Retardant, UFP30+)
  • konstrukció: One Air System - Air Repair - Tube kit E (sárga)

Áttekintés az Outwell Air Repair pót-légkamrákról

Outwell külső sátor anyaga

Videó
Paraméterek
Márka
Outwell
  • Oase Outdoors
  • Kornvej 9 DK-7323 Give Denmark
  • https://www.outwell.com/en-gb/customer-service
Termékcsalád
Touring Canopy
Súly
6,9 kg
Lakókocsi magassága
175 - 200 cm
Elősátor típusa
autóhoz (kombi)
Sátorszerkezet anyaga

A laminált, azaz üvegszálas anyag (fiberglass) a legolcsóbb és legelterjedtebb anyag, amelynek tartóssága alacsony (nem kedvez neki a gyakori kezelés) és magasabb a súlya. A Durawrap/Duraflex/Wrapflex egy továbbfejlesztett üvegszálas anyag, de lényegesen erősebb, a felületén jól látható rombusz alakú keresztcsíkozással. A duralumínium rudakat leginkább ultrakönnyű sátrakban használják, fő előnye az alacsony súly és a hosszú élettartam. Az acélszerkezetek lakósátrakhoz és sátortetőkhöz alkalmasak, nagy tartóssággal, teherbírással, de magasabb súllyal is rendelkeznek. A karbon/kevlar az abszolút legkönnyebb anyag, a rudak a világon csak néhány expedíciós sátorgyártó kiegészítő kínálatában találhatók meg. A trekking póznák/lavinafelszerelések nem hagyományos kialakításúak, de egy éjszakai sátorozáshoz teljesen elegendőek, előnyük a kisebb összsúly.

felfújható
Külső sátor víznyomásállósága
Külső sátor = kétrétegű/duplafalú sátor külső rétege Víznyomásállóság = hány mm vízoszlop nyomásnak áll ellen az anyag anélkül, hogy beázna
4000 mm
Külső sátor anyaga
Polyester
Csomagméret
76 x 31 x 22 cm
Bejáratok száma

Az 1-2 fős sátrakhoz elegendő egy bejárat, az ilyen sátor könnyebb és alkalmasabb lesz túrázásra és expedíciókra. A 2 vagy több személyre szánt sátrakat érdemes több bejárattal választani. A több bejárat jobb szellőzést, kényelmesebb kijutást biztosít a sátorból, de nagyobb súlyt is eredményez.

1
Garancia
24 hónap
A gyártóról

Köztudott, hogy Európa legnagyobb túrázói között vannak a Dánok, valamint a Benelux államok lakói. Így tehát nincs is min csodálkozni, hogy ebben a kempingező-sátrazó közegben alakult meg az a társaság, akiknek sikerült lerombolniuk a táborozás ridegségéről és kényelmetlenségéről alkotott mítoszokat. Egyik sátruknál se kell legörnyedve belépni és mindegyik hálózsákjuknál úgy fogjuk érezni magunkat, akárcsak otthon a takaró alatt. Nincs másik cég, aki hasonló kényelmet tudna kínálni.

 

További információ a gyártóról

Termékcsalád Outwell Touring Canopy