ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Smartwool W Classic Thermal Merino BL Pattern CB

Női funkcionális felső

Kiárusítva

Sajnáljuk, de a(z) W Classic Thermal Merino BL Pattern CB termék jelenleg elfogyott. Nézze meg alább a hasonló, raktáron lévő termékeket.

Fényképek

Smartwool W CLASSIC THERMAL MERINO BL PATTERN CB női funkcionális felső

Nincs raktáron

A termék alternatívái

Termékleírás

A W Classic Thermal Merino BL Pattern CB női funkcionális felső nagyobb kényelmet biztosít a hideg napokon. A közkedvelt 100% merinó gyapjú kényelmet, légáteresztő képességet, hőszabályozást biztosít, valamint a kellemetlen szagoknak is ellenáll. A továbbfejlesztett szabás javítja funkcionalitását. A lapos varratok kiküszöbölik a súrlódást és tökéletes testhez simulást biztosítanak. Keljen útra a hideg napok során a Classic Thermal Merino BL Pattern CB pólóban, legyen szó síelésről, túrázásról, gyaloglásról vagy kerékpározásról. 

A funkcionális felső fő előnyei:

  • 100% merinó gyapjú
  • lapos varratok
  • funkcionális és esztétikus szabás
  • gyönyörű minták és színek
  • hőszabályozás, légáteresztő képesség, kényelem
  • fodros nyakkivágás raglán ujjakkal

A funkcionális póló ápolása:

  • mosógépben 30°C-on mosható, kíméletes programmal
  • nem vasalható, nem fehéríthető
  • alacsony hőmérsékleten szárítható
  • ne tisztítsa kémiailag
Paraméterek
Márka
Smartwool
  • VF International SAGL (Smartwool)
  • Via Laveggio 3, 6855, Stabio, Switzerland
  • customerservice@smartwool.com
  • https://www.smartwool.com/
Rendeltetés
Női
Ruha anyaga
100% Merinó gyapjú
Aktivitás szerint
sport / futó / biciklis / sí / snowboard
Funkciós anyag
Merino gyapjú
Minta
Minta nélkül
Garancia
24 hónap
A gyártóról

Az angol Smartwool márkát két síoktató alapította 1994-ben. Működésük során folyamatosan olyan anyagokat kerestek amelyek megfelelőek olyan zoknik gyártásához amik szárazon és mégis melegben tartják a lábat. Többéves kutatások bebizonyították, hogy a gyapjút nem lehet pótolni. Ezért kezdték el ezt a természetes anyagot használni a zoknik majd később az alsóneműk gyártása során. Mára már az egyik legjelentősebb játékossá nőtték ki magukat a piacon, akik több nemzetközi díjjal is büszkélkedhetnek. A kínálatukban a zoknik mellett találunk sapkákat és sálakat is.

 

További információ a gyártóról

Hasonló termékhez kattintson ide