ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Black Diamond Icon 700 Headlamp

Fejlámpa

Felhasználó:
Expert
Fényáram:
700 lm
Fénytáv:
140 m
Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?

Eredeti ár

41 605 Ft
A kedvezmény a bevezetése előtti 30 nap legalacsonyabb árából lett számolva

40 420 Ft

Nem felel meg az ajándék?Nem megfelelő ajándék cseréje január 15-ig.

  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezett Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

  • Black Friday
  • Ingyenes kiszállítás

Fényképek

Termékleírás

A Headlamp Icon 700 fejlámpa a Black Dimond márka legfényesebb és legerősebb fejlámpája, amelyet síelők, extrém futók és kalandorok számára terveztek, akiknek nagy teljesítményű világításra van szükségük. Az Icon 700, amely immár 700 lumen erősségű, frissített felhasználói felületet és egy többcélú optikai lencsét tartalmaz, amely növeli az akkumulátor élettartamát. Ez egy teljesen vízálló fejlámpa, amely megbirkózik a sötétséggel.

Ezenkívül könnyen figyelemmel kísérheti az akkumulátor élettartamát. 1 méterig vízálló. A piros, zöld és kék éjszakai látásmódnak köszönhetően sokoldalúan használható bármely expedícióhoz. A hosszabb kábelnek köszönhetően az akkumulátort még a zsebében is könnyen elrejtheti. 

Az Icon 700 Headlamp fő előnyei:

  • maximális fényerő: 700 lumen
  • síelőknek, kalandoroknak és futóknak ajánlott
  • a PowerTap ™ technológia lehetővé teszi a teljes és a csökkentett teljesítmény közötti azonnali átmenetet
  • többcélú optikai lencse kialakítás
  • meghosszabbítja az akkumulátor élettartamát
  • kivehető akkumulátor (hosszabb kábellel együtt)
  • piros, zöld és kék éjszakai látási módok 
  • IP67: Vízállóés porálló - az egységet teljesen lezárták és tesztelték, hogy a vízben akár 1 méteres mélységben is működjön 30 percig
  • a maximális megvilágítási távolság 140m
  • a maximális megvilágítási idő gyenge fény esetén 190 óra, erős fény esetén pedig 7 óra
  • tápellátás: 4x AA elem, a csomagolás része
Paraméterek
Márka
Black Diamond
  • Black Diamond Equipment Europe GmbH
  • Hans-Maier-Strasse 9 6020 Innsbruck Austria
  • info@blackdiamond.eu
  • https://www.blackdiamondequipment.com/
Súly
236 g
Felhasználó
Expert
Elemek száma
4
Üzemidő (lámpa)
190 h
Fényáram
700 lm
Fénytáv
140 m
Víz elleni védettség mértéke
Védettség mértéke IPx0 (nincs védelem)-től, IPx8 (legmagasabb védelem)-ig. IP = International Protection (Nemzetközi Védettségjelölés). Egy műszaki berendezés áramköreit védő tok (készülékház) környezeti behatások elleni védettségét jelzik vele. Az első számjegy a szilárd anyagok, a második a vízzel szembeni védelemre, az esetleges harmadik a szilárdságra vonatkozik. A védettségi érték hiányát gyakran X betűvel jelzik.
IPx7-Vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig
Villogó üzemmód
Igen
Tápforrás (elem típusa)
AA
Maximális üzemidő
100-200 h
Maximális fénytávolság
101-200 m
Szín
szürke
Gyártó színmegnevezése
Graphite
Garancia
24 hónap
Termékkód
76033390
EAN kódszám
Értékelések és vélemények 100%
valószínűleg a csúcsmodell fejlámpa, kiváló fényerővel, két fehér lámpával (2 LED - távolságra, közelre (szórt fény)) + 3 színes lámpával (3. LED); minden elem folyamatos szabályozással, villogással és SOS jelzéssel rendelkezik. Külön tok 4 db AA elemmel (vagy a fejpánton a fej mögött, vagy lehetőség van kábellel (tartozék) meghosszabbításra, és a tokot az elemekkel a pántra (szintén tartozék) helyezni a test melegébe, vagy a zsebbe); lehetőség van újratölthető akkumulátor vásárlására, amely power bankként is szolgálhat. Nagyszerű játék :-)

Vásárlói vélemény

20. február 2021

(Gépi fordítás)

Megbízható, nagy teljesítményű zseblámpa. Az előző modellhez képest több világítási móddal rendelkezik, és az előnye, hogy külön gomb segítségével lehet váltani közöttük. Úgy tűnik, jobb minőségű a kábelvezetés az akkumulátorról, és kevesebb a hibás záródás is. Számomra az AA elemek használatának nagy előnye. Az előző modellel szerzett tapasztalataim alapján választottam. Nem a legolcsóbb, de azt mondanám, megéri az árát.

Vásárlói vélemény

24. február 2025

(Gépi fordítás)

A gyártóról

Black Diamond - Amerikai márka, amely elsősorban hegymászó és sífelszereléseket gyárt. A Black Diamond lelkes sportolókból álló csapata saját tapasztalataikból merítenek a gyártáshoz. Ezért termékeiket a legjobbak között tartják számon.

További információ a gyártóról

További alternatívák