ForCamping s.r.o.

Összehasonlítom

4 Összehasonlítás

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Lowa Taurus Pro GTX Mid

Férficipő

Kiárusítva

Sajnáljuk, de a(z) Taurus Pro GTX Mid termék jelenleg elfogyott. Nézze meg alább a hasonló, raktáron lévő termékeket.

Fényképek

Lowa Taurus Pro GTX Mid férficipő

Nincs raktáron

A termék alternatívái

Termékleírás

A Taurus pro GTX Mid férfi túracipő a Lowa márkától megbízható és sokoldalú társ a hétköznapi és hétvégi kalandos túrákon. A felsőrész hasított bőrből és szövetből készül speciális Gore-Tex membránnal, amely biztosítja a vízhatlanságot és a légáteresztést. A Bi-Density DuraPU® középsőtalp maximális kényelmet nyújt a lépések közben, a tapadáshoz szükséges 5 mm mély barázdáknak köszönhetően a LOWA® Lima talp pedig teljes hosszában stabilizálja a lábat.

Úgy tervezték, hogy támogatást és védelmet nyújtson könnyebb túrázások során.

A cipő fő előnyei:

  • hasított bőr és textil
  • Gore-Tex membrán
  • maximális kényelmet biztosít
  • stabilitás és támogatás
Paraméterek
Márka
Lowa
Termékcsalád
Taurus
Rendeltetés
Férfi
Súly (g/pár)
770 g
Aktivitás szerint
túra
Középtalp
TPU habszivacs
Cipőtalp

A cipőtalp tompítja a láb ütődését.

Lowa Lima
Cipőmembrán

Ez egy porózus réteg, amely a külső anyag és a bélés között helyezkedik el. A piacon számos különböző membrán található, de elsődleges jellemzőjük a fokozott vízbehatolással szembeni ellenállás és lehetőség szerint részleges páraáteresztő képesség.

Gore-Tex
Cipőfelső
Bőr / Textil
Terep
  • Túrázás – hátizsákos túrákhoz, közepesen nehéz terepre és kijelöletlen ösvényekre is alkalmas.
  • Város / Természet – ideális városi használatra és erdei sétákhoz szilárd, kiépített utakon.
  • Speed hiking / ultrakönnyű túrázás – elegendő kényelmet és megtámasztást nyújtanak gyors, hosszú távú mozgáshoz minimális felszereléssel.
  • Mászás / via ferrata – strapabíró kialakítás, tapadós talp gyakran mászórésszel a lábujjaknál. Megerősített szerkezet technikás terepre és mászáshoz.
  • Magashegyi túrázás – extrém körülményekhez tervezve, hóban és jégen is használható, gyakran hágóvassal kompatibilis.
Túrázás
A cipő szélessége

Standard – univerzális választás mindennapi viselethez, sporthoz és túrázáshoz. A legtöbb ember számára alkalmas, akiknek nincs különleges igényük a cipő szélességét illetően.

 

Wide – azoknak ajánlott, akik kényelmet és bővebb szabást szeretnének, miközben megtartanák a megfelelő alátámasztást és párnázottságot. Ezeket a modelleket keresik például olyanok is, akik lábdeformitással (pl. bütyök – hallux valgus), magas lábfejjel, cukorbetegséggel élnek, vagy keringési problémákkal küzdenek.

 

Barefoot – azoknak, akik maximális mozgásszabadságra vágynak, szeretnék erősíteni a láb izmait, és érezni a talaj egyenetlenségeit. Kiváló a természetes járáshoz, azonban fokozatos hozzászokást igényel.

Standard
Garancia
24 hónap
Kapcsolódó 1
Értékelések és vélemények 100%
A cipőt egy 26 km-es túrán teszteltem a Kis-Kárpátokban hóban (>10 cm) és sárban. Teljesen elégedett vagyok. Ha nincsenek a hosszan tartó használatból eredő hibák (a membrán eltömődését és meghibásodását nem hibának, hanem tulajdonságnak tekintem), akkor nincs okom panaszra ezzel a cipővel kapcsolatban.
Könnyű (igazán) túracipők egy márkás gyártótól, egy innovatív cipőgyártási módszernek köszönhetően a cipő igazán könnyű és jól megtámasztja a lábat - egy nagyon kényelmes cipő a túra kategóriában

Vásárlói vélemény

29. november 2021

(Gépi fordítás)

Az előző modell bírta, meglátjuk, hogy teljesít ez.

Vásárlói vélemény

21. október 2021

(Gépi fordítás)

Vásárlói vélemény

20. december 2021

(Gépi fordítás)

A gyártóról

Lowa, a legendás német cipőgyártó cég, amelyet az egyik Wagner testvér alapított, aki az apjától tanulta még a mesterséget. (A másik testvér a konkurens Hanwag céget alapította meg.) Lorenz Wagner a Münchentől nem messze lévő Jetzendorfban alapította meg a gyárat. Mára már több mint 2,5 millió pár cipőt gyártanak évente, a könnyű cipőktől a speciális mászó cipőkig amelyekkel akár az Everestet is megmászhatjuk. A cég része a Tecnica Group nemzetközi holdingnak amelyik kifejezetten hegymászó és túracipőkre szakosodott.

Ennek az zászlóshajója a Lowa akinek a Renegade cipője szó szerint legendás, a legkeresettebb model a világon.

A Lowa nem dolgozik agresszív marketinggel. A legjobb és főleg hosszú távú reklámja minőségi kézművességen és megbízható termékein alapul. Csakis a legjobb alapanyagokat használják fel - bőr, goretex membrán és Vibram cipőtalp. Néhány gyártási lépés még mindig, a 21. században is emberi kézzel készül.

 

További információ a gyártóról