- Drop:
- 8 mm
Termékleírás
A Hoka Challenger 8 Wide egy sokoldalú terepfutó cipő, amely megbirkózik az erdei ösvényekkel és az aszfaltos szakaszokkal is. Ebben a széles változatban nagyobb helyet kínál a lábfej és a lábujjak területén a maximális kényelem érdekében hosszabb futások során is. A 100%-ban újrahasznosított műszaki hálós felsőrész könnyű, légáteresztő és környezetbarát. A 3D szitanyomással történő megerősítés növeli a tartósságot a kitett területeken.
A préselt EVA hab középtalp megbízható párnázást és kényelmet biztosít, míg a többirányú 4 mm-es talpbetétek kiváló tapadást biztosítanak különböző típusú felületeken. A fényvisszaverő részleteknek köszönhetően rossz látási viszonyok között is látható maradsz. A 42 mm-es sarokmagasság és a 34 mm-es lábujjmagasság egyensúlyt kínál a stabilitás és a puhaság között, ideális azoknak a futóknak, akik kényelmet és sokoldalúságot keresnek minden lépésben.
Fő tulajdonságok:
- felsőrész: hálós anyag
- EVA középtalp
- 3D szitanyomás
- kiváló tapadás
- fényvisszaverő elemek
Paraméterek
- Márka
- Hoka
- Rendeltetés
- Férfi
- Cipőméret (EU)
- 42 / 43 (1/3) / 44 (2/3) / 47 (1/3)
- Aktivitás szerint
- futó
- Drop
- 8 mm
- Középtalp
- EVA habszivacs
-
Cipőtalp
A cipőtalp tompítja a láb ütődését.
- Gumi
- Cipőfelső
- Hálós anyag / Mesh
-
A cipő szélessége
Standard – univerzális választás mindennapi viselethez, sporthoz és túrázáshoz. A legtöbb ember számára alkalmas, akiknek nincs különleges igényük a cipő szélességét illetően.
Wide – azoknak ajánlott, akik kényelmet és bővebb szabást szeretnének, miközben megtartanák a megfelelő alátámasztást és párnázottságot. Ezeket a modelleket keresik például olyanok is, akik lábdeformitással (pl. bütyök – hallux valgus), magas lábfejjel, cukorbetegséggel élnek, vagy keringési problémákkal küzdenek.
Barefoot – azoknak, akik maximális mozgásszabadságra vágynak, szeretnék erősíteni a láb izmait, és érezni a talaj egyenetlenségeit. Kiváló a természetes járáshoz, azonban fokozatos hozzászokást igényel.
- Wide (széles)
- Szín
- sötétkék
- Gyártó színmegnevezése
- Faded Navy / Pampas Grass
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- EAN kódszám
A gyártóról
A francia Hoka One One márka az egyik legfiatalabb futó különlegesség a piacon. Története 2010-ben kezdődött, amikor a Salomon korábbi fejlesztői, Nicolas Mermoud és Jean-Luc Diard új irányokat kerestek a futócipők fejlesztése érdekében, megalkotva a futócipők egyik legprogresszívebb márkáját. A társaság azzal az ötlettel dolgozik, hogy egy futónak szabadnak kell lennie, függetlenül attól, hogy a természetben vagy a városban fut-e.
A Hoka név az ősi maori nyelvből származik, és lazán lefordítva azt jelenti: "Most van itt az ideje, hogy repüljünk". Manapság a márkát egyre több futó ismeri el a világ minden tájáról, a profi maratoni futóktól kezdve a hétköznapi hobbifutókig, akik meg akarják tartani fittségüket és jól csinálják testüket.































Megbízható bolt
Értékelések és vélemények 100%
Jól tart a terepen
800ezer
Széles
Vásárlói vélemény
19. március 2026
(Gépi fordítás)
Vásárlói vélemény
1. október 2025
(Gépi fordítás)
Vásárlói vélemény
1. szeptember 2025
(Gépi fordítás)
Vásárlói vélemény
2. augusztus 2025
(Gépi fordítás)