ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Regatta Holcombe Classic

Férficipő

Cipőmembrán:
Isotex
Cipőfelső:
Szintetikus bőr
Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?

Eredeti ár

39 304 Ft
A kedvezmény a bevezetése előtti 30 nap legalacsonyabb árából lett számolva

Kedvezmény

-32 %

26 780 Ft

Nem felel meg az ajándék?Nem megfelelő ajándék cseréje január 15-ig.

  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezett Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

  • Black Friday
  • Ingyenes kiszállítás
  • -32 %

Fényképek

Termékleírás

A Regatta márkájú Holcombe Classic férfi túrafélcipő ideális a természetjáráshoz, bármilyen időjárás esetén.

A szintetikus bőr felsőrész és az ISOTEX membrán vízállóságot és légáteresztőképességet biztosít. A nyitott cellás TECFOAM habszivacs talpbetét alkalmazkodik a lábfejhez, kényelmet és tartást biztosítva. Az XLT középtalp hatékonyan elnyeli az ütéseket és csillapítja a lépéseket, ami csökkenti a fáradtságot még hosszú túrák során is. A Duogrip talp többirányú fülekkel rendelkezik, amelyek garantálják a kiváló tapadást és stabilitást még csúszós terepen is.

Fő tulajdonságok:

  • sokoldalú férfi túrabakancs
  • tartós szintetikus bőr felsőrész
  • ISOTEX membrán a vízállóság és a légáteresztés érdekében
  • párnázott habszegély
  • közepesen vágott, párnázott nyelv támogatja a bokát
  • formázott, nyitott cellás TECFOAM betét
  • XLT középtalp biztosítja a sarok párnázását
  • duogrip talp többirányú mintázattal a stabilitás és a jó tapadás érdekében
Paraméterek
Márka
Regatta
  • Regatta Polska Sp
  • Częstochowska 5 32-085 Modlnica, Poland
  • edabrowska@regatta.com
  • https://www.regatta.com/
Rendeltetés
Férfi
Cipőméret (EU)
39 / 41 / 43 / 44 / 45 / 47
Aktivitás szerint
túra
Cipőmembrán

Ez egy porózus réteg, amely a külső anyag és a bélés között helyezkedik el. A piacon számos különböző membrán található, de elsődleges jellemzőjük a fokozott vízbehatolással szembeni ellenállás és lehetőség szerint részleges páraáteresztő képesség.

Isotex
Cipőfelső
Szintetikus bőr
Terep
  • Túrázás – hátizsákos túrákhoz, közepesen nehéz terepre és kijelöletlen ösvényekre is alkalmas.
  • Város / Természet – ideális városi használatra és erdei sétákhoz szilárd, kiépített utakon.
  • Speed hiking / ultrakönnyű túrázás – elegendő kényelmet és megtámasztást nyújtanak gyors, hosszú távú mozgáshoz minimális felszereléssel.
  • Mászás / via ferrata – strapabíró kialakítás, tapadós talp gyakran mászórésszel a lábujjaknál. Megerősített szerkezet technikás terepre és mászáshoz.
  • Magashegyi túrázás – extrém körülményekhez tervezve, hóban és jégen is használható, gyakran hágóvassal kompatibilis.
Város / Természet
A cipő szélessége

Standard – univerzális választás mindennapi viselethez, sporthoz és túrázáshoz. A legtöbb ember számára alkalmas, akiknek nincs különleges igényük a cipő szélességét illetően.

 

Wide – azoknak ajánlott, akik kényelmet és bővebb szabást szeretnének, miközben megtartanák a megfelelő alátámasztást és párnázottságot. Ezeket a modelleket keresik például olyanok is, akik lábdeformitással (pl. bütyök – hallux valgus), magas lábfejjel, cukorbetegséggel élnek, vagy keringési problémákkal küzdenek.

 

Barefoot – azoknak, akik maximális mozgásszabadságra vágynak, szeretnék erősíteni a láb izmait, és érezni a talaj egyenetlenségeit. Kiváló a természetes járáshoz, azonban fokozatos hozzászokást igényel.

Standard
Szín
fekete / barna
Gyártó színmegnevezése
Black / Peat
Garancia
24 hónap
Termékkód
EAN kódszám
Értékelések és vélemények 100%

Vásárlói vélemény

14. október 2025

(Gépi fordítás)

A gyártóról

A brit Regatta társaságot 12 lelkes személy alapította 1981-ben. Azóta jelentős outdoor gyártóvá nőtte ki magát, amely ruhákkal, hátizsákokkal és cipőkkel is foglalkozik. Minden évben új kollekcióval jönnek elő, amelyből az egész család válogathat beleértve a kisebbeket is.

 

További információ a gyártóról

További alternatívák

Férfi magasszárú túracipő Kilpi Piton High Wp-U

Kilpi Piton High Wp-U férfi magasszárú túracipő
  • Black Friday
  • -50 %
Cipőtalp:
Gumi
Cipőmembrán:
Siberium / Waterproof
Cipőfelső:
Nejlon / Poliuretán / Bőr / Velúr

67 520 Ft 33 750 Ft