Scarpa Drago Lv
Mászócipő
A Scarpa Drago Lv mászócipő a versenymászóknak készült, akik a legmagasabb teljesítményt keresik sportmászásnál és boulderezésnél. Ideális keskenyebb lábfejre.
Termékleírás
Az ikonikus Scarpa Drago Lv mászócipőket versenyszerű sportmászáshoz és boulderhez, valamint a keskenyebb lábfejű mászók számára tervezték.
A mászócipők felsőrésze tartós mikroszálas anyagból készült, és több részből áll, hogy tökéletes illeszkedést biztosítson. A rugalmas betét megkönnyíti a gyors felhúzást. A minimalista Flexan középtalp mindössze 1 mm vastag, ami garantálja a mászó maximális érzékenységét. A Vibram® XS Grip2 3.5 mm-es talp biztosítja kiváló tapadás és stabilitás a kis lépéseken.
Az aszimmetrikus, lefelé ívelt formának és a közepes és magas lábujjhegy-szögnek köszönhetően a mászócipők maximális pontosságot és erőt biztosítanak mászás közben.
Fő tulajdonságok:
- cipők keskenyebb lábfejre
- agresszív lefelé ívelés a jobb teljesítményért a túlnyúló utakon
- aszimmetrikus forma a lépcsőn való pontos pozícionáláshoz
- tartós mikroszálas felsőrész minimális nyúlással
- légáteresztő, kötött anyagból készült rugalmas nyelv
- tépőzárak pontos illeszkedést tesznek lehetővé a lábhoz
- minimalista Flexan 1 mm-es talp a kiváló érzékenységért
- Vibram® XS Grip talp (3,5 mm) a kiváló tapadásért
Paraméterek
- Márka
- Scarpa
- Rendeltetés
- Férfi / Női
- Cipőméret (EU)
- 37 / 37,5 / 38 / 38,5 / 40,5 / 42 / 42,5 / 43 / 43,5 / 44 / 44,5 / 45
- Cipzár
- Tépőzár
-
Cipőtalp
A cipőtalp tompítja a láb ütődését.
- Vibram XS Grip2 3,5 mm
- Cipőfelső
- Velúr / Microfiber
- Szín
- fekete/fehér
- Gyártó színmegnevezése
- White
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- EAN kódszám
A gyártóról
Semmi sincs túl messze! Ez a SCARPA olasz gyártó életfilozófiája, aki szívvel-lélekkel gyártja minden egyes termékét, amelyekbe természetesen belecsempészi a modern technika adta lehetőségek legapróbb részleteit is. Az innováció és a tradíció ötvözése mélyen gyökeret vert SCARPA® minden egyes termékében. Ezt a céget a Parisotto család alapította meg az Olaszország északi részén található Asolu-ban. Egész 1938-óta foglalkoznak túracipők gyártásával, és ez alatt az idő alatt a cég hatalmasat fejlődött, számos újítást hatottak végre, amivel alaposan feladták a leckét a hozzájuk hasonló gyártóknak, akik közül sokan a példaképnek tekintik őket. Viszont SCARPA® csak egy van! Ezt bizonyítja a Lifestyle kategóriában található Mojito modell-amelyet a vásárlók egyszerűen imádnak!
SCARPA-cipők, melyeket emberek gyártanak!






























Megbízható bolt