ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Sorel EXPLORER NEXT™ JOAN WP

Női téli cipő

Kiárusítva

Sajnáljuk, de a(z) EXPLORER NEXT™ JOAN WP termék jelenleg elfogyott. Nézze meg alább a hasonló, raktáron lévő termékeket.

Fényképek

Sorel EXPLORER NEXT™ JOAN WP női téli cipő barna

Nincs raktáron

A termék alternatívái

Termékleírás

Ez a szuper könnyű EXPLORER NEXT™ JOAN WP női cipő a Sorel márkától egyesíti a tornacipő illeszkedését és tapintását egy klasszikus cipő melegségével. A vízálló felső rész bőrből/szarvasbőrből vagy filcből készült, és 100 g kényelmes béléssel kiegészített. Az EVA talpbetét egész napos kényelmet biztosít, míg az EVA gumis talp tapadást nyújt a csúszós utcákon. Bestseller továbbfejlesztett illeszkedéssel, szigetelt bőr felső résszel és tapadással a csúszós utcákon. 

Fő tulajdonságok:

  • vízálló és légáteresztő membrán szerkezet
  • a legmagasabb minőségű, teljes bőr felső rész
  • 100 g szigetelés
  • mikrofleece bélés a kiváló hőkomfort érdekében
  • kivehető, formázott EVA talpbetét
  • EVA talp formázott gumis kiemelkedésekkel
Paraméterek
Márka
Sorel
Rendeltetés
Női
Középtalp
EVA habszivacs
Cipőtalp

A cipőtalp tompítja a láb ütődését.

Gumi
Cipőfelső
Velúr / Bőr
A cipő szélessége

Standard – univerzális választás mindennapi viselethez, sporthoz és túrázáshoz. A legtöbb ember számára alkalmas, akiknek nincs különleges igényük a cipő szélességét illetően.

 

Wide – azoknak ajánlott, akik kényelmet és bővebb szabást szeretnének, miközben megtartanák a megfelelő alátámasztást és párnázottságot. Ezeket a modelleket keresik például olyanok is, akik lábdeformitással (pl. bütyök – hallux valgus), magas lábfejjel, cukorbetegséggel élnek, vagy keringési problémákkal küzdenek.

 

Barefoot – azoknak, akik maximális mozgásszabadságra vágynak, szeretnék erősíteni a láb izmait, és érezni a talaj egyenetlenségeit. Kiváló a természetes járáshoz, azonban fokozatos hozzászokást igényel.

Standard
Garancia
24 hónap
Kapcsolódó 1
A gyártóról

A Sorel egy téli csizmák gyártásával foglalkozó márka. Régóta népszerű, különösen Kanadában a kiváló minőségének és a megfelelő hőkomfortnak köszönhetően. A Sorel termékcsaládot 1962-ben alapították a kanadai Kitchenerben, a Kaufman Footwear leányvállalataként. 2000 nyarán a Kaufman Footwear csődbe ment, és a Sorelt a Columbia Sportswear vásárolta meg. Miután a Columbia megvásárolta a márkát, a Sorel termékkínálatát más termékekkel (ruházati cikkekkel) is bővítették. A Kaufman csődje előtt a Sorel cipőket kizárólag a kanadai Quebecben gyártották, de ma már Kanadán kívül is folyik a gyártás.

További információ a gyártóról